Pomoc Drogowa Wrocław i okolice – drogi A4, A8, S5, S8

W przypadku awarii auta w trasie kierowcy mają możliwość wezwania autolawety. W zależności od rodzaju usterki można dokonać drobnych napraw na miejscu, jednak w przypadku, jeżeli awaria jest poważniejsza, wówczas auto zostanie zabrane przez lawetę.

Jakie usługi oferuje pomoc drogowa Wrocław autolaweta-24.pl?

Usługi pomocy drogowej we Wrocławiu i okolicach dostępne są przez 24 godziny na dobę, możliwe jest odebranie auta z uszkodzonym układem jezdnym, auta gdzie przykładowo zablokowały się hamulce. Pomoc drogowa Wrocław może zabrać auta osobowe, dostawcze czy też busy. Dodatkowo możliwe jest także wyciągnięcie auta z rowu czy zaspy śnieżnej, laweta dysponuje wciągarką, dzięki czemu może wyciągnąć także auto, które utknęło w ciężkim terenie, przykładowo w błocie. Jedną z usług, jakie oferuje autolaweta, jest także dowóz brakującego paliwa, może się przydarzyć, że kierowca nie zwrócił uwagę na wskaźnik ilości paliwa, benzyna skończyła się w nieoczekiwanym momencie.

Firmy świadczące usługi w okolicach Wrocławia mogą obsługiwać awarie na autostradach A4 oraz A8 oraz drogach ekspresowych S5 oraz S8. Jedną z usług może być również wymiana uszkodzonego koła, jeżeli nie posiadamy zapasu, możemy uzgodnić z operatorem autolawety wymianę. W tym przypadku należy określić, jaka opona będzie pasowała do naszego auta, operator zakupi oponę, wymieni na miejscu, dzięki czemu będziemy mogli kontynuować podróż. Kolejną usługą może być także uruchomienie auta z rozładowanym akumulatorem, co jest częstym problemem w okresie zimowym. Pomoc drogowa może obsługiwać także auta powypadkowe, które nie mogą kontynuować jazdy, maszyny rolnicze czy też mniejsze maszyny budowlane.

Pomoc drogowa, która operuje w okolicach Wrocławia, może udzielić różnego rodzaju pomocy z uszkodzonym autem, kierowca pomocy drogowej posiada duże doświadczenie, dzięki czemu może się okazać, że problem zostanie szybko usunięty na miejscu. Pomoc Drogowa Wrocław autolaweta-24.pl to firma, która od lat udziela profesjonalnej pomocy kierowcom, którzy mają problem z autem, pracuje codziennie, także w niedziele oraz Święta. Dzięki temu możemy wezwać pomoc drogową w każdej chwili, co będzie szczególnie istotne, zwłaszcza kiedy auto ulegnie awarii na autostradzie czy też drodze ekspresowej.